spot_img

Potřebujete nové nebo použité stroje pro zemědělství či stavebnictví? Víme, kde kvalitně nakoupíte

Ať je doba jaká je, stále je potřeba obhospodařovat pole, starat se o louky, stejně tak probíhá mnoho staveb po celé zemi, které se neobejdou bez stavebních strojů. Pro pracující nebo porouchané stroje potřebujeme servis a náhradní díly. Pokud potřebujete něco z výše uvedeného, s důvěrou se obraťte na MOREAU AGRI VYSOČINA, spol. s r.o.

Společnost byla založena již v roce 2001. Je jednou z poboček firmy MOREAU AGRI. Středisko Vysočina a jeho ekonomická samostatnost ukazují, že její činnost zákazníci využívají ke zkvalitnění, zrychlení a zjednodušení svých služeb.

Kvalitní zemědělské stroje

Společnost se zaměřuje na zemědělské stroje, jejich prodej, stejně tak na prodej stavební techniky. Poptávat můžete i servis zemědělských strojů nebo dodávku náhradních dílů. Samozřejmostí je zprostředkování prodeje, pronájem strojů i možnost odkupu starší zemědělské techniky.

Vybírat můžete z celé řady nových i použitých strojů, jež jsou určeny pro oblasti zemědělství a stavebnictví. K nejvýznamnějším obchodním partnerům patří specialista na manipulační techniku MANITOU, český tradiční ZETOR, inovativní spol. zaměřující se na krmné vozy STORTI nebo odborníky na dopravní techniku z Belgie s názvem JOSKIN.

Pořídíte zde i techniku od pícninářského odborníka s názvem Rožmitál, půdu zpracující stroje od SMS nebo výrobce dopravní techniky ZDT.

Stále rozšiřují nabídku strojů, také pronajímají širokou paletu stroj, jako traktory, teleskopické manipulátor, krmné voz apod. Stroje vám rádi předvedou u vás. Také zde můžete počítat se službami finančního charakteru odpovídající platebním možnostem zákazníků. K jejich zpracování dochází individuálně a realizována jsou u finančních ústavů jako Erste Leasing, ČSOB leasing nebo UniCredit leasing.

Oprava zemědělských stojů, jejich servis i samotný prodej, stejně jako stavební techniky, jsou vám k dispozici u MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. Spolehněte se na její služby, jistě budete spokojeni.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články